HİKAYEMİZ

 

2015 yılında şehirden kaçış ve toprağa dönüş hedefiyle çıktığımız yolda, Süper Meyve olarak adlandırılan Aronya meyvesiyle yollarımızın kesişmesi üzerine bu özel meyveyi Türkiye’de yetiştirme amacımıza sağlıklı ve doğal ürünler misyonunu da ekleyerek tarladan sofranıza maksimum serisi ürünler getiriyoruz.


Tamamen yerli üretim ile kendi bahçelerimizde özenle hasat ettiğimiz meyvelerimizi son teknoloji ile işleyip Aroniamax markamız ile yurtiçi ve yurtdışındaki tüketicilere ulaştırmak vizyonumuzla sürekli gelişim ve iyileştirme ile çalışmaya devam ediyoruz.


Türkiye’nin ilk endüstriyel ve yüksek hacimli sağlık meyvesi aronya üreticisi olarak yatırım öncesi ve süreç boyunca edindiğimiz tüm bilgi birikimi ve deneyimlerimiz ile aronya üreticisi olmak isteyenlere yerli üretim Aronia Melanocarpa NERO cinsi fidan temini, yer seçiminden dikime ve hasata kadar sürekli danışmanlık hizmeti veriyoruz.

 

2017 yılında diktiğimiz ilk fidanların büyüyüp gelişmesini ve meyve vermesini özenle takip ettiğimiz günlerin ardından ilk hasattan elde ettiğimiz ürünleri %100 aronya meyve çayı olarak tüketicilerimizle buluşturuyoruz. 2020 hasadında Aroniamax serimize katılacak yeni ürünler ve güncel haberlerimizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı